Jdi na obsah Jdi na menu
 


Registrace a úplný začátek
Moje postava
Vybavení, jak to funguje
Vše o cestování hyperprostorem
Nalezení úlovku a souboj
Neutrální jednotky
Co to je gilda
Ostatní věci
Ukončení hry atd.
FAQRegistrace a úplný začátek

Registrace
První, co je třeba udělat, než začnete hrát hru Bounty Hunter Guild je registrace. Budete dotázáni na tradiční otázky, jako je nickname*, heslo*, mail*, icq a domovskou webovou stránku (* jsou povinné údaje) a navíc vás zde čeká ještě jedna volba "Vyber specializaci". To znamená, že rozhodnete, na co bude vaše postava specializovaná, cožmá za následek, že při každém zvednutí levelu se hodnota u vaší specializace zvedne o 2 víc než ostatní.

Pokud vyberete jinou specializaci než hit points, tak se vám body sice budou kumulovat, avšak uplatní se až tehdy, kdy budete mít příslušný typ damage.

Po kliknutí na Registrovat, bude na váš mail zadaný v registraci zaslán formulář, obsahující vaše přihlašovací údaje.


Úplný začátek
Při úplně prvním přihlášení do hry po registraci se vám zobrazí krátký popis, který již nikdy znovu neuvidíte, protože již nebude potřebný (všechny informace se budou nacházet v jiných částech hry). Důležité je, že rasu si vybrat nemůžete, stejně tak, jako že si nemůžete vybrat, jestli chcete být člověk a nebo zda by nebylo lepší se narodit jako kráva :). Avšak šance, že budete člověk, je vyšší než ostatní rasy. Zde jsou zobrazeny všechny rasy, včetně 2 typů droidů.